• Wsparcie
    cykliczne
  • Wsparcie
    jednorazowe

Chcę co miesiąc wspierać ochronę lasów i puszczy kwotą:

Chcę wesprzeć ochronę lasów i puszczy kwotą:


30zł
50zł
100zł
150zł
inna
Dalej »

Twoja dotacja zmienia świat na lepsze!

Działania Greenpeace na rzecz ochrony zagrożonych gatunków i unikalnych ekosystemów są możliwe właśnie dzięki wsparciu osób takich jak Ty. By zachować niezależność, opieramy się wyłącznie na wsparciu od osób prywatnych. Twoja pomoc wiele dla nas znaczy. Dziękujemy, że chronisz z nami przyrodę!

Wypełnij swoje dane i pozostań z nami w kontakcie. Pamiętaj, że Twoje dane będą u nas bezpieczne!

Wypełnij swoje dane i pozostań z nami w kontakcie. Pamiętaj, że Twoje dane będą u nas bezpieczne!

Wpisz dane swojej karty Master Card lub Visa

Klikając "Wspieram", zgadzasz się na comiesięczne przekazywanie z konta Twojej karty kredytowej wskazanej przez Ciebie kwoty na wsparcie działań Greenpeace na rzecz ochrony środowiska.

Sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz upewnij się, że Twoja karta kredytowa ma ustawione odpowiednie limity transakcji internetowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące regularnego wspierania Greenpeace, możesz się z nami skontaktować pod numerem 22 851 26 42 lub emailowo spl@greenpeace.org. Wielkie dzięki, że chronisz środowisko!

Administratorem danych osobowych, w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (dz. ust. 2002 nr 101, pozycja 926 z późniejszymi zmianami), jest PayU s.a. ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celach zapewnienia dostępu do usług oraz w celach marketingowych związanych z produktami PayU i jego partnerów. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim, za wyjątkiem przypadków przewidzianych przez stosowne przepisy. Użytkownikom przysługuje prawo do dostępu i modyfikacji swoich danych.